X Weekend Kulinarny w Gdyni

24-26 Sierpnia 2018 -  X Weekend Kulinarny w Gdyni

Zapraszamy do Gdyni łakomczuchów i smakoszy na X Weekend Kulinarny, który odbędzie się w dniach 24 - 26 sierpnia.

W tym jakże pysznym rajdzie, będzie można zakosztować najlepszych dań w 30 punktach gastronomicznych, znajdujących się w samym centrum Gdyni. Porcje degustacyjne to koszt 5 lub 10 zł.

Co roku impreza ta cieszy co raz większym zainteresowaniem pasjonatów turystyki kulinarnej. Szefowie kuchni poszczególnych lokali pochwalą się swoimi najlepszymi potrawami. Ich degustacyjne mini dania zaprezentują to co najlepsze, nawiązując do wyróżników karty swoich restauracji. Propozycja gdyńskich restauracji opierać się będzie na kompozycjach ze świeżych składników, dostarczanych przez dostawców z Kaszub. Amatorzy kulinarnych doznań z pewnością będą usatysfakcjonowani zarówno smakiem jak i wyglądem dań.

Lista lokali biorących udział w Happy Hours od 24 do 26 Sierpnia 2018

aleja 40, Białe Wino i Owoce, bliżej, Bollywood Lounge Gdynia, Chwila Moment, Dodo Roti, Restauracja Dwa w Jednym - "2w1", Pizzeria Francesco, Hanoi "PHO" Gdynia al. Marszałka Piłsudskiego, Jedz Pij Tańcz, Kandelabry Premium Pub - multitap, Kapitan Cook, Kofeina Gdynia Coffee House, Lolo Thaijolo Gdynia, Mała Ukraina, Marmolada Chleb i Kawa, Ogniem i Piecem Gdynia, Pieterwas Krew i Woda, Piqniq, Restauracja Polski Smak, Pyra bar Gdynia, Róża Wiatrów, Tako, Tapas Barcelona, Tawerna Gdynia, TOKYO SUSHI BAR, TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele, Winestone Hotel Mercury Gdynia, Vertigo Restobar, Zielony Rower

Na mapie znajdują się restauracje biorące udział w wydarzeniu oraz daty i godziny Happy Hours

Dodatkową zachętą mogą być konkursy związane z X Weekendem Kulinarnym


Jak wziąć udział w zabawie?
1. Odbierz kupon w InfoBox Gdynia (ul. Świętojańska 30) lub w pierwszej odwiedzanej Restauracji.
2. Zdobądź co najmniej 3 naklejki z różnych restauracji (naklejki otrzymuje się po zakupie dania degustacyjnego w wybranej restauracji)
3. Rozkoszuj się jedzeniem!
4. Weź udział w konkursie (kupony z naklejkami można wrzucić do urny w Gdynia InfoBox, w dniach trwania imprezy tj. 24 -26.08)
5. Dla trzech największych smakoszy, który zdobędą największą ilość naklejek czekają nagrody.

Drugi Konkurs ogłoszony będzie na Instagramie #KulinarnaGdynia. 
REGULAMIN KONKURSÓW