Mieszkanie na Kamiennej (dla 4 osób)
Kamienna Góra to jedna z najbardziej znanych i luksusowych dzielnic Gdyni całkowicie położona na morenowym wzgórzu, z którego to rozciąga się niesamowity widok na panoramę Zatoki Gdańskiej.
W otoczeniu natury i pięknych widoków w lipcu i sierpniu na Kamiennej Górze odbywają się letnie koncerty muzyki promenadowej.
Co wyróżnia nasz Apartament?
Oprócz tego, że jest bardzo ładny i gustowny to:
- jest bardzo blisko plaży i tylko kilka minut spaceru dzieli nas od czerpania przyjemności z kąpieli morskich i słonecznych
- droga do wspomnianej plaży jest urozmaicona przejazdem darmową kolejką linową z punktu widokowego na Kamiennej Górze do Teatru Muzycznego
- zaledwie 3 min. piechotą, aby cieszyć nasze oczy widokiem na cumujące jachty w gdyńskiej marinie oraz wodami zatoki Gdańskiej
- mieszkamy w centrum Gdyni, a do głównej ulicy Świętojańskiej jest zaledwie 500 m.
- znajdujemy się w centrum kultury, bo do Teatru Miejskiego to zaledwie 5 min. marszu w kierunku centrum i taki sam czas potrzebujemy na dotarcie do Teatru Muzycznego, gdzie we wrześniu każdego roku odbywa się najbardziej prestiżowy Festiwal Filmowy w Polsce
- o nasze podniebienia zadbają takie restauracje jak "Santo Porto" Magdy Gesler, czy też najlepsze wege w trójmieście "Falla", do których mamy zaledwie 400 m.
- jesteśmy w centrum, ale u nas zaznasz spokoju i ciszy, potrzebnej do wypoczynku
- pod naszym apartamentem nie musisz płacisz za parkowanie
- Kamienna Góra to najprawdopodobniej najładniejsza dzielnica w Polsce
Mieszkanie:
Falla - kuchnia wege - (500 m)
Santo Porto" restauracja Magdy Gesler - (500 m)
Komunikacja:
Najbliższe lotnisko, Gdańsk im. Lecha Wałęsy, zlokalizowane jest w odległości 15 km.
Kolej miejska (SKM), dzięki której można swobodnie poruszać się od Gdańska po Wejherowo znajduje się około 1 km od mieszkania.
Kamienna Góra punkt widokowy


Gdynia Apartament "Kamienna" - pokój
Gdynia Apartament "Kamienna" - Pokój z aneksem kuchennym
Gdynia Apartament "Kamienna" - Łazienka